Peeling ciała, masaż czekoladowy

Masaż peelingujący usuwa martwe komórek, co skutkujue poprawieniem wyglądu skóry, jej regenracją i rozjaśnieniem. Jest stałym elementem pielęgnacji skóry.  pobudza krążenie krwi odbudowując strukturę skóry. Regularnie wykonywany odmładza skórę, czyni ją gładką, świeżą, miękką, pełną blasku i zdrowego wyglądu.

 

Peeling stymuluje naturalny wzrost komórek, powoduje zwiększenie ilości kolagenu i elastyny w skórze. Zaraz po zabiegu skóra może być znacznie zaczerwieniona i podrażniona, po kilku dniach złuszcza się, staje się gładsza, zmiejszają się bruzdy i zmarszczki oraz ilość zaskórniaków, polepsza się barwa skóry.

Zabieg pobudza krążenie krwi, co umożliwia lepsze dotlenienie komórek. Odblokowuje pory, zmarszczki spłycają, skóra staje sie jaśniejsza, świeższa i bardziej czysta. Dzięki peelingowi skóra będzie lepiej wchłaniała substancje odżywcze zawarte w kosmetykach do pielęgnacji. Zabieg najlepiej wykonywać cyklicznie, co 28 dni, w takim czasie bowiem powstają nowe komórki i obumierają stare.

 

Czekolada - źródło energii i najpopularniejsze lekarstwo na menancholię. Zwiększając poziom serotoniny i endorfin  mózgu, poprawia nastrój, wzmacnia psychikę, a także podnosi odporność i chroni układ krążenia. Ponadto zawarte w czekoladzie antyoksydanty spowolniają proces starzenia.  Zawarty w nim olej kokosowy dodatkowo odżywia i nawilża skórę, łagodzi podrażnienia. Witamina E działa silnie przeciwrodnikowo.

Ziarna kakaowca zawierają flawonidy, które neutralizują przyspieszające wolne rodniki. Obfituje w żelazo, magnez, cynk i wapń oraz kofeinę - czyli substancje pobudzające krążenie krwi w skórze, zmniejszające obrzęki i przyspieszające spalanie tłuszczu. Dlatego seria ujędrniających zabiegów czekoladowych na ciało zalecana jest odchudzającym się. Istotnym elementem kosetycznego deseru jest relaks. Kakaowiec pobudza produkcję hormonów szczęścia - endorfin. To im zawdziędzasz poprawę samopoczucia po zjedzeniu kawałka czekolady. Podczas zabiegu nastrój polepsza się już pod wpływem samego zapachu kosmetyków.

 

Efekty zabiegu:

  • stymulacja mikrokrążenia
  • poprawa jędrności i elastyczności skóry
  • spowolnienie procesu starzenia
  • głęboki relaks i poprawa stanu psychicznego
Masaż czekoladowy przeznaczony jest dla kobiet i mężczyzn wymagających głębokiego relaksu i odprężenia.