Nasza kadra

 • Agata Banaszewska mgr fizjoterapii

  Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu gdzie w 2014 roku uzyskała tytuł magistra. Licencjat zdawała w Wyższej Szkole Pedagogiki i Administracji w Poznaniu. Na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu ukończyła studia podyplomowe w zakresie Gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej. Zrealizowane kursy to Kurs podstawowy i zaawansowany masażu klasycznego w Ośrodku Terapii Manualnej w Poznaniu, Usprawnianie dzieci z deficytem neurologicznym w Falmed Przeźmierowo, Thera- Band Academy- równowaga mięśniowa, stabilizacja kręgosłupa i stawów, Badanie i fizjoterapia w uszkodzeniach stawu barkowego w Rehalab academy, Kinesiology Taping K-Active Therapy podstawowy, Kurs podstawowy koncepcji PNF według standardów IPNFA, Diagnozowanie i leczenie zespołów bólowych kręgosłupa i kończyn metodą McKenziego część A, Mobilizacje tkanek miękkich w sekcji Terapii Manualnej Holistycznej. Posiada dyplom ukończenia sześciomodułowegoo kursu Terapii Manualnej Holistycznej dr. Andrzeja Rakowskiego.

  Czytaj więcej
 • Dawid Sauermann mgr fizjoterapii

  Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, gdzie w 2016 roku uzyskał tytuł magistra fizjoterapii. Wcześniej w latach 2011-2014 zdobył tytuł licencjata fizjoterapii w Wyższej Szkole Edukacji i Terapii w Poznaniu. Specjalista rehabilitacji sportowej, ze szczególnym zamiłowaniem do terapii manualnej. Ukończone kursy to: Techniki energizacji mięśni cz.1, Techniki energizacji mięśni cz.2, Rozluźnianie mięśniowo-powięziowe, Fascial Distortion Model (FDM) moduł 1, moduł 2, moduł 3 - ukończone egzaminem międzynarodowym.

  Czytaj więcej
 • Grażyna Tutlewska mgr rehabilitacji ruchowej

  Fizjoterapeutka z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu gdzie na Wydziale Wychowania Fizycznego, Sportu i Rehabilitacji zdobyła tytuł magistra.

  Czytaj więcej
 • Grzegorz Ruciński technik masażysta

  Masażysta z długoletnim stażem pracy. Wykształcenie zdobył w Medycznym Studium Zawodowym Masażu Leczniczego w Krakowie.

  Czytaj więcej
 • Hanna Wychowałek magister fizjoterapii

  Jako technik fizjoterapii, który uzyskała w Medycznym Studium Zawodowym w Szczecinie kontynuowała naukę na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu zdobywając w 2010 roku tytuł magistra. Ukończone kursy to Fizjoterapia chorych po ogniskowym uszkodzeniu mózgu, Funkcjonalny trening motoryczny w kształtowaniu zdolności motorycznych u sportowca, Kinesiology Taping, Kompleksowa terapia obrzękowa. Jest certyfikowaną terapeutką Diagnozowania i leczenia zespołów bólowych kręgosłupa i kończyn metodą McKenziego - poziom A,B,C,D,E. Dodatkowe szkolenia to Masaż głęboki kwadrant dolny, kwadrant górny, Kurs podstawowy i rozwijający koncepcji PNF według standardów IPNFA, Anatomia palpacyjna, a także Strukturalna praca z ciałem w oparciu o łańcuchy mięśniowo powięziowe - John Smith. W 2015 roku ukończyła Studia podyplomowe w Wyższej Szkole Edukacji i Terapii w Poznaniu z Terapii manualnej tkanek miękkich. Ukończyła kurs Współczesne metody diagnostyki i leczenia tkanek miękkich -techniki energizacji mięśni, mięśniowo- powięziowe rozluźnianie, techniki aktywnego rozluźniania, dysbalans mięśniowo powięziowy, terapia punktów spustowych. Pracuje jako terapeuta manipulacji powięzi po ukończonym kursie Fascial Manipulation.

  Czytaj więcej
 • Joanna Kozioł technik masażysta

  Od 2010 roku jest dyplomowanym Technikiem masażystą. Specjalista Wellness & Spa, po szkoleniu ukończonym w Akademii Piękna & Zdrowia w Pile. Kolejne kursy to Kinesiology Taping w K-Active Therapy, Masaż tkanek głębokich, Anatomy Trains Strukture i Forms - Taśmy anatomiczne oraz Terapia punktów spustowych.

  Czytaj więcej
 • Katarzyna Iwaszko licencjat fizjoterapii

  Ukończyła studium zawodowe w Gorzowie w zawodzie fizjoterapeuty, następnie w Poznaniu Wielkopolską Szkołę Medyczną gdzie w 2008 r. uzyskała zawód technik masażysta. W Poznaniu w Wyższej Szkole Edukacji i Terapii, uzyskała w 2016r. licencjat z fizjoterapii . Ukończone kursy to Masaż tkanek głębokich, Koncepcje Terapii Obrzękowej, Terapie punktów spustowych , Mobilizacje tkanek miękkich , Anatomy Trains Structure and Function.

  Czytaj więcej
 • Magdalena Cieślewicz mgr fizjoterapii

  Ukończyła Medyczne Studium Zawodowe w Gorzowie wielkopolskim z tytułem technika masażysty. W latach 2009 - 2011 zdobyła licencjat z fizjoterapii w Wyższej Szkole Edukacji i Terapii w Szczecinie następnie w WSEiT w Poznaniu uzyskała tytuł magistra. Jest specjalistą masażu Wellness & Spa po ukończonych szkoleniach w Akademii Piękna & Zdrowia w Pile. Ukończone kursy to Metody ruchu rozwijającego Weroniki Sherborne z elementami kinezjologii edukacyjnej oraz Kinesiology Taping K-Active Therapy podstawowy, Terapia punktów spustowych, Posiada dyplom ukończenia sześciomodułowego kursu Terapii Manualnej Holistycznej dr. Andrzeja Rakowskiego.

  Czytaj więcej
 • Paulina Kowalska mgr fizjoterapii

  Ukończyła Wielkopolską Szkołę Medyczną jako technik masażysta. Następnie w Wyższej Szkole Edukacji i Terapii w Poznaniu uzyskała tytuł licencjata z fizjoterapii. Obecnie w trakcie studiów magisterskich w WSEiT w Poznaniu. Ukończone kursy: Masaż tkanek głębokich, Kinesio taping KT1 i KT2, Koncepcja PNF podstawowy.

  Czytaj więcej
 • Urszula Rucińska mgr fizjoterapii

  Swój pierwszy zawód technika masażysty zdobyła w Medycznym Studium Zawodowym Masażu Leczniczego w Krakowie. W późniejszym czasie została technikiem fizjoterapii jako absolwentka Medycznego Studium w Bydgoszczy. Na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu w Wydziale Fizjoterapii otrzymała tytuł magistra. Jej praca i pasja to rehabilitacja neuropediatryczna jako certyfikowany terapeuta Koncepcji NDT-Bobath. Pozostałe kursy to Kinesiology taping w pediatrii, Wielowymiarowa Terapia Manualna stóp, Monachijska funkcjonalna diagnostyka rozwojowa, Fizjoterapia „Dziecka Ryzyka”, Koncepcja PNF podstawowy i PNF w pediatrii.

  Czytaj więcej
 • Wojciech Czuba technik masażysta

  Absolwent Medycznego Studium Masażu Leczniczego w Krakowie gdzie otrzymał tytuł technika masażysty.

  Czytaj więcej
 • Łukasz Sieradzki technik masażysta

  Jest dyplomowanym Technikiem masażystą. Dodatkowe kursy: masaż antycellulitowy, masaż bańką chińską, akupresura, moksoterapia, akupunktura ucha.

  Czytaj więcej